Станислав Балабанов, колаж: тв 7/8 и ФБ7 въпроса към Борисов:1. По

...
Станислав Балабанов, колаж: тв 7/8 и ФБ7 въпроса към Борисов:1. По
Коментари Харесай

Станислав Балабанов тв 7/8 със 7 въпроса към Борисов

Станислав Балабанов, колаж: тв 7/8 и ФБ

" 7 въпроса към Борисов:

1. По времето на служебното държавно управление на проф. Герджиков, в организация " Митници " е станала контрабанда за над 100 млн. лева Агенция " Митници " е под контрола на Министерство на финансите.
Знае ли кой е бил финансов министър тогава и за какво същият е финансов министър и в този момент?

2. Правителството даде 500 млн. лв. за покриване на увеличените разноски за Министерство на здравеопазването, МО и Министерство на вътрешните работи по време на рецесията с Коронавирус 19.
Колко от тези пари са изхарчени и защо? Къде са останалите?

3. Колко компании досега са се възползвали от мярката 60/40 в процентово съответствие, тъй като тази мярка е очевидно неработеща?

4. При състояние, че още сме в изключителна епидемиологична конюнктура, къде се покри ген. Мутафчийски?

5. Подготвена ли е страната ни с документи по кандидатстване за заемите от Европейски Съюз? Имаме ли подготвени, съответни, планове?

6. 89 милиона за ремонт на Автомагистрала “Тракия ” в сектора Чирпан - Стара загора. Безспорно е, че би трябвало да се ремонтира, тъй като най-малко от 5 години пътното легло е пропаднало и пътят е на “вълни ”. Въпросът е за какво ремонтът идва едвам в този момент? Участъкът е въведен в употреба през 2007 година Съгласно Наредба 2/2003 на Министерство на регионалното развитие гаранционният период, в който строителят дава отговор за корекция на дефекти е 12 година, когато се касае за автомагистрали - т.е. до 2019 година Защо страната остави- безучастно да изтече гаранционният период и не ангажира гаранционната отговорност на строителя (става дума за “Трейс ”)?! Защо в продължение на години, безучастността на АПИ костваше човешки животи? Защо, в този момент, данъкоплатците би трябвало да излеят 89 милиона, поради безотговорността на обществената власт?

7. Кога ще подадеш оставка, наред с цялото, компрометирано, държавно управление?
#ден34 #оставка "

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на [email protected] и вижте още в - https://petel.bg/advertising-rates.html.

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР изявления в уеб страницата Petel.bg
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР